image_printپرینت خبر

ایرج شهین باهر امروز در آئین گرامیداشت سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) و شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد که به همت سازمان بسیج شهرداری تبریز برگزار شد، اظهار کرد: امروز در کنار مزار شهدا حضور یافتیم تا عهد و پیمان مجدد ببندیم و بگوییم که راه این عزیزان را ادامه می دهیم.

او با اشاره به انتخابات پیش روی ریاست جمهوری و شوراها خاطرنشان کرد: برای اینکه مردم حضوری آگاهانه و پر شور در پای صندوق های رای داشته باشند، باید متوجه این نکته مهم باشند که شهدای والامقام جانشان را فدای اعتقاد، امنیت، نظام و مملکت کرده اند و حضورشان در پای صندوق های رای در تداوم راه این عزیزان است.

شهردار تبریز گفت: باید با بی توجهی به شانتاژ رسانه های خارجی و شایعه پراکنی دشمنان، به مردم یادآور شویم که این مملکت و این نظام و امنیت و آسایش کنونی در سایه خون شهدا است و باید با شرکت در انتخابات و انتخاب افرادی سالم و صادق و اصلح، عهد و پیمان خود را با شهیدان تجدید کنیم. امروز کشور ما با اقتدار در عرصه جهانی حرف های زیادی برای گفتن دارد و می خواهیم در ادامه نیز با سرعت و اقتدار بیشتر و رو به جلوتر حرکت کنیم.

او افزود: باید مطمئن باشیم که مشکلات مملکت را خودمان می توانیم حل کنیم و قطعا خارجی ها چشم طمع دارند و چون احساس خطر دارند می خواهند کشور ما را تضعیف کنند و از این رو مردم باید در انتخابات و پای صندوق های رای پرشور حضور پیدا کنند.

ایرج شهین باهر با تاکید بر ضرورت  انتخاب افراد اصلح، یادآور شد: اگر خروجی این رای ها انتخاب یک رئیس جمهور و شورای شهر خوب و کارآمد باشد، مردم آثار مثبش  را لمس خواهند کرد.

او با تاکید بر اینکه زندگی عزت مندانه هزینه دارد، گفت: در تمامی ممالک، مشکلات اقتصادی وجود دارد اما ایران به جهت اینکه که سربلند در عرصه جهانی و در مقابل ابرقدرت ها ایستاده و سر خم نمی کند، قطعا با مشکلات بیشتری هم دست به گریبان است، و البته با وجود مدیران و مسئولان مدبر و متخصص و متعهد می توان این مشکلات را حل کرد.