image_printپرینت خبر

مهندس جواد اسدی در حاشیه بازدید از مدیریت جهادکشاورزی شهرستان ویژه مرند در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه گروه نوسازی و تحول اداری دستیابی به کارآمدی و اثربخشی را در سازمان جهاد کشاورزی دنبال می‌کند،‌ گفت: این گروه سازمانی از طریق انجام وظایف مرتبط با حوزه تحول اداری شامل استقرار و اصلاح تشکیلات، اصلاح فرآیندها و روش‌های انجام کار، راهبری اقدامات مربوط به فناوری اطلاعات، توسعه مدیریت و امور مدیران را انجام می‌دهد.

وی ادامه داد: آموزش و بهسازی نیروی انسانی، مدیریت اخلاقی و تکریم مردم، برون‌سپاری فعالیت ‌ها به بخش غیردولتی، مشارکت کارکنان در تصمیم‌سازی سازمانی و ساماندهی فضاهای اداری از دیگر وظایف این بخش در جهادکشاورزی بوده است.

رئیس گروه نوسازی و تحول اداری سازمان جهاد کشاورزی استان عنوان کرد: این گروه از معدود واحد‌های سازمانی است که عملکرد آن هر ساله در ۲ سطح ملی و استانی تا جزیی‌ترین سطح عملکرد مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

در پایان این بازدید از اقدامات روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ویژه مرند در جاری سازی تکریم مردم و جلب رضایت ارباب رجوع در چاپ و نصب منشور اخلاقی، طراحی و نصب تابلوی راهنمای طبقات، تابلوی شماره گذاری اتاق‌ها، نصب تابلوی سردر اتاق ‌ها، نصب صندوق انتقادات و پیشنهادات و…  تقدیر گردید.