image_printپرینت خبر

حجت الاسلام و المسلمین احمد حمیدی با اعلام این خبر گفت: دومین جشنواره آیینی، مذهبی، علمی، هنری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و گردشگری خادمین شهر، با هدف شناسایی، معرفی و تجلیل از نخبگان و استعدادهای برتر در مجموعه شهرداری تبریز، برگزار می شود.

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز، تجلیل از خادمین زحمت‌کش و تلاشگر مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر و خانواده‌های آنان و فراهم‌سازی بستری سالم برای رقابت پرسنل شهرداری به منظور سبقت در رفتار و اعمال پسندیده را از دیگر اهداف برگزاری جشنواره خادمین شهر عنوان کرد.

او در ادامه  محورهای این جشنواره  را شامل ۸ محور  آیینی، مذهبی و  قرآنی، فرهنگی و هنری،  اجتماعی ،علمی ،ورزشی، گردشگری ، سلامت، ارزشیابی نیروی انسانی بیان کرد.

حجت الاسلام و المسلمین حمیدی با اشاره به بررسی این طرح در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز افزود: کلیه کارکنان شهرداری تبریز و شورای اسلامی شهر و خانواده های آنان، می توانند در صورت دارا بودن مقام و رتبه علمی، هنری یا ورزشی و… با ارائه مدارک لازم و تکمیل فرم مخصوص در این جشنواره شرکت کنند.

او افزود: در اختتامیه جشنواره خادمین شهر، نمایشگاهی نیز از این آثار در فرهنگسرای الغدیر برای بازدید عموم برپا خواهد  شد.