آسا خبر/ سید عبداله سید کتولی رئیس آموزش و پرورش علی آباد کتول به همراه علی اکبر دنکوب مسئول فناوری و اطلاعات این اداره با حضور در اداره مخابرات با رئیس این اداره دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان علی آباد کتول، سید کتولی رئیس اداره آموزش و پرورش ضمن تبریک به کورش مزیدی بابت انتصاب به عنوان رئیس جدید اداره مخابرات شهرستان، در خصوص اینترنت روستا ها و نحوه استفاده از سامانه شاد در مدارس با ایشان گفتگو کردند.

سید کتولی با اشاره به این مطلب که در برخی مدارس به دلیل نبود اینترنت مناسب, عملاً امکان استفاده از سامانه شاد فراهم نیست گفت: ایجاد بستر مناسب و توسعه زیرساخت ها جهت استفاده از سامانه شاد در روستا ها از خواسته های جدی اموزش و پرورش به ویژه در شرایط کرونا است.

در ادامه مزیدی ضمن تشکر از حضور رئیس آموزش و پرورش و اعضای همراه، گفت: آنتن دهی ضعیف شبکه های تلفن همراه در بعضی نقاط شهرستان، به ویژه در مناطق روستایی، سرعت کم اینترنت مشکلاتی را در استفاده از سامانه شاد به همراه داشته است و گزارش هایی را از سوی شهروندان و مدیران مدارس دریافت کرده ایم و قطعاً برای رفع این مشکلات از تمام توان و ظرفیت شهرستان و استان استفاده خواهیم کرد.

در پایان این دیدار طرفین خواستار همکاری متقابل با یکدیگر و استفاده از ظرفیت های فرهنگی و سخت افزاری این دو نهاد شدند.