تاریخ : پنج شنبه, ۲۷ مرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 18 August , 2022

راهیابی ۶۱ تکواندوکار به اردوی تیم‌های دختران نونهالان و نوجوانان ایران

  • کد خبر : 2228
  • 10 ژوئن 2022 - 1:28
راهیابی ۶۱ تکواندوکار به اردوی تیم‌های دختران نونهالان و نوجوانان ایران

به گزارش آساخبر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پنجمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی نونهالان و نوجوانان جهان ۶ الی ۹ مرداد ماه به میزبانی بلغارستان در شهر صوفیه و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی نونهالان و نوجوانان آسیا ۳۱ مرداد ماه الی ۵ شهریور ماه به میزبانی ویتنام برگزار خواهد شد. بر […]

به گزارش آساخبر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پنجمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی نونهالان و نوجوانان جهان ۶ الی ۹ مرداد ماه به میزبانی بلغارستان در شهر صوفیه و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی نونهالان و نوجوانان آسیا ۳۱ مرداد ماه الی ۵ شهریور ماه به میزبانی ویتنام برگزار خواهد شد.

بر همین اساس به منظور شناسایی برترین‌ها جهت حضور مقتدرانه در رقابت‌های فوق، مسابقات انتخابی ورود به اردوی تیم ملی در هر دو بخش نونهالان و نوجوانان در گروه دختران روز پنجشنبه ۱۹ خرداد ماه در خانه تکواندو با حضور ۱۳۸ تکواندوکار برگزار شد و در پایان ۶۱ هوگوپوش به اردوی تیم ملی راه پیدا کردند.

‌‌اسامی نفرات دعوت‌شده به اردوی  تیم ملی از سوی کادر فنی به شرح زیر است:

رده سنی  نونهالان:

وزن اول (۲۹- کیلوگرم): باران جمال لیوانی (گلستان)، مانترا پیما‌ن‌خواه و مایسا میری (تهران)
وزن دوم (۳۳- کیلوگرم): زهرا فلاح (گلستان)، کوثر اوجاقلو (تهران) و مهرانه گیلانی (گلستان)
وزن سوم (۳۷- کیلوگرم): پرنیان ساکی (البرز)، شپول احمدی (کردستان) و عسل سبزیکار (تهران)
وزن چهارم (۴۱- کیلوگرم): فاطمه باقرزاده (آذربایجان شرقی)، یگانه احمدی (مازندران) و محیا عزیزی (زنجان)
وزن پنجم (۴۴- کیلوگرم): بیتا راوند (تهران)، حنانه قهیه‌ای (مرکزی)، نارینا خیاط (کردستان) و زینب اسمعیلی (مازندران)
وزن ششم (۴۷- کیلوگرم): پرنیان نوری (تهران)، اسما حسین‌نژاد (خراسان رضوی) و روژان گودرزی (البرز)
وزن هفتم (۵۱- کیلوگرم): ساینا علی‌پور (تهران)، الینا رستمیان (مازندران) و باران فتحی (قم)
وزن هشتم (۵۵- کیلوگرم): آیناز نصیری و زهرا محمدی‌نیا (مازندران) و دنیا بابارحیمی (تهران)
وزن نهم (۵۹- کیلوگرم): فاطمه اسکندرنیا (البرز)، آیلا جلیلی (اصفهان) و ارنیکا شمسی‌زاد (تهران)
وزن دهم (۵۹+ کیلوگرم): حنا زرین کمر (مازندران)، رونیا پلنگی و الینا علی‌پور (تهران).

رده سنی نوجوانان:

وزن اول (۴۲- کیلوگرم): سوگند شیری (تهران)، ترنم احمدنژاد (مازندران) و ثنا فتاحی (آذربایجان شرقی)
وزن دوم (۴۴- کیلوگرم): پرنیا سلمانی (قزوین) و ساینا کریمی (تهران)
وزن سوم (۴۶- کیلوگرم): سوگل شیری و آناهیتا رمضانی (تهران) و آیسا خورشیدی (فارس)
وزن چهارم (۴۹- کیلوگرم): صبا بیکی (گلستان)، زینب مقدسی (البرز) و مدینه رضایی (اصفهان)
وزن پنجم (۵۲- کیلوگرم): ریحانه امام دادی (خراسن رضوی)، رومینا نوروزی (تهران) و شن آی بشیری (آذربایجان غربی)
وزن ششم (۵۵- کیلوگرم): فرشته و مطهره فتحی (تهران) و ساناز عباسپور (البرز)
وزن هفتم (۵۹- کیلوگرم): پونه جعفر صالحی (مازندران)، آرمیتا رشیدی (تهران) و فاطمه عظیمی(البرز)
وزن هشتم (۶۳- کیلوگرم): سروین رکانی تبریز (البرز)، ساغر مرادی و شیدا محمدی (تهران)
وزن نهم (۶۸- کیلوگرم): الهام حقیقی و ستایش قهرمانی (تهران) و تینا خانی (گیلان)
وزن دهم (۶۸+ کیلوگرم): نیوشا شادلو، سارا صوفی و فاطمه معینی (تهران) و فاطمه شفیع‌پور (البرز).

کلیه نفرات فوق می‌بایست عصر روز شنبه  ۲۱ خرداد ماه خود را به کادر فنی تیم‌های ملی در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان واقع در همدان، بلوار امام خمینی (ره)، شهرک مدنی معرفی کنند. 

انتهای پیام/ 

منبع: تسنیم

لینک کوتاه : https://asakhabar.ir/?p=2228

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.