به گزارش آساخبر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو؛ بیست و چهارمین دوره لیگ تکواندو نوجوانان پسر «جام آینده سازان المپیک» یادواره شهید مدافع سلامت دکتر خضر خلیلی امروز(جمعه – ۲۷ خرداد ماه) با برگزاری ۹ دیدار از هفتههای چهارم الی ششم از دور برگشت پیگیری شد.
در رقابتهای امروز کادر فنی تیمهای ملی نوجوانان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در ویتنام و قهرمانی جهان در بلغارستان نیز حضور پیدا کردند و عملکرد تکواندوکاران حاضر در اردوی تیم ملی را زیر نظر داشتند.
در پایان بازیهای انجام شده تا پایان هفته ششم، تیم لوازم خانگی کن با ۱۵ امتیاز و تفاضل ۳۲ در صدر جدول ایستاد. دانشگاه آزاد اسلامی با همین میزان امتیاز و تفاضل ۲۸ در مکان دوم قرار گرفت.
تیم فتح صدر البرز با ۱۳ امتیاز خانه سوم جدول را به خود اختصاص داد. ذوب آهن بیستون کرمانشاه با ۸ امتیاز، آینده سازان لوازم خانگی کن با ۷ امتیاز، هیئت تکواندو گیلان با ۶ امتیاز و هیئت تکواندو گیلان با ۵ امتیاز در رتبههای بعدی قرار گرفتند. ضمن اینکه در دیدارهای امروز هیئت تکواندو نوشهر حضور نداشت.
نتایج دیدارهای انجام شده به شرح زیر است:
هفته چهارم:
هیئت تکواندو استان زنجان ۴ – هیئت تکواندو استان گیلان ۶
هیئت تکواندو استان تهران ۳ – باشگاه فتح صدر البرز ۷
هیئت تکواندو شهرستان نوشهر صفر – لوازم خانگی کن ۱۰( عدم حضور نماینده نوشهر)
دانشگاه آزاد اسلامی ۶ – آینده سازان لوازم خانگی کن ۴
بهترینهای هفته چهارم:
بهترین سرپرست: مصطفی انصاری- هیأت تکواندو گیلان
بهترین مربی: یوسف جنگجو – فتح صدر البرز
بهترین داور: امیر محمدی – فارس
بهترین تکواندوکار: امیرعلی مایلی- لوازم خانگی کن
هفته پنجم:
هیئتتکواندو استان تهران صفر – لوازم خانگی کن ۱۰
باشگاه فتح صدر البرز ۶ – آینده سازان لوازم خانگی کن ۴
هیئت تکواندو شهرستان نوشهر صفر – ذوب آهن بیستون هیئت تکواندو کرمانشاه ۱۰ (عدم حضور نماینده نوشهر)
دانشگاه آزاد اسلامی ۹ – هیئت تکواندو استان گیلان یک
بهترینهای هفته پنجم:
بهترین سرپرست: سید محمد رفیعی- فتح صدر البرز
بهترین مربی: حسین کریمی- لوازم خانگی کن
بهترین داور: امیر محمدی – فارس
بهترین تکواندوکار: امیر حسین شکاری- هیئت تکواندو گیلان
هفته ششم:
هیئت تکواندو استان زنجان یک – دانشگاه آزاد اسلامی ۹
هیئت تکواندو استان تهران ۵ – ذوب آهن بیستون هیئت تکواندو کرمانشاه ۵
باشگاه فتح صدر البرز ۸ – هیئت تکواندو استان گیلان ۲
آینده سازان لوازم خانگی کن ۲ – لوازم خانگی کن ۸
بهترینهای هفته ششم:
بهترین سرپرست: امیررضا ایلخانی – ذوب آهن بیستون هیئت تکواندو کرمانشاه
بهترین مربی: رضا ایمانزاده – دانشگاه آزاد اسلامی
بهترین داور: امیر محمدی – فارس
بهترین تکواندوکار: ابوالفضل درویشی – دانشگاه آزاد اسلامی
انتهای پیام/
منبع: تسنیم