image_printپرینت خبر

 

مدیر تعاون روستایی استان آذربایجان شرقی در این جلسه با تاکید بر برگزاری مستمر جلسات شورای هماهنگی در سالجاری ، آن را راهی برای رسیدن به اهداف ترسیم شده و استفاده از ظرفیت شبکه مجازی برای تشکیل جلسات و تبادل نظر را نیاز ضروری در شرایط کرونایی دانست و گفت: برنامه ریزی چراغ راه رسیدن به اهداف است که در اول سال باید برنامه ریزی مشارکتی درست و منطقی و سخت کوشی را الگوی کار استان جهت نیل به اهداف عالی نظام جمهوری اسلامی و شبکه تعاون روستایی قرار دهیم تا بتوانیم به وظیفه خود در راستای شعار سال عمل نماییم .

مهندس علی اکبر نژادرضا با بیان اینکه در برنامه ریزی، آسیب شناسی اقدامات گذشته و بازخورد مثبت می تواند به مانع زدایی و پشتیبانی از تولید کمک کند بر تکمیل زنجیره تولید در هر شهرستان براساس مزیت محصول آن شهرستان تاکیدکرد و درادامه به تشریح سایر برنامه های استانی وشهرستانها پرداخته و از معاونین و روسای ادارات خواستار برنامه ریزی و چاره جویی مشکلات مطرح شده شهرستانها شد .

معاون بازرگانی مدیریت تعاون روستائی استان نیز در این جلسه به تشریح برنامه های حوزه فنی و بازرگانی محصولات کشاورزی پرداخت و در سخنان خود به تبادلات بین شبکه ای ملی، استانی و شهرستانی اشاره کرد.

مهندس جعفر لاهوتی در مورد ایجاد روستا بازار و ضرورت تشکیل روستا بازارها جهت قطع دست واسطه ها در آشفته کردن عرضه و تقاضا در اولین فرصت تاکید کرد.

گفتنی است در پایان این جلسه روسای اداره بازرگانی، خدمات فنی، حسابرسی و آموزش به تشریح برنامه و طرح های حوزه خود در سال جدید پرداختند.