جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونای شهرستان آذرشهر با حضور عباسعلی زارع رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ، خبرنگاران ، اهالی رسانه و فعالان فضای مجازی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آذرشهر برگزار گردید.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه این جلسه ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی شهرستان در طول ایام شیوع کرونا ، خاطر نشان کرد: رسانه ها با توجه به اینکه رابطی بین مردم و مسئولین هستند می توانند نقش بسزایی را در نهادینه کردن سلامت جامعه داشته باشند.

وی عنوان کرد: رسانه های شهرستان باید همچون گذشته با قدرت در خصوص مقابله با ویروس کووید ۱۹ و اطلاع رسانی و آگاهی بخشی از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

زارع با تاکید براینکه به رعایت پروتکل های بهداشتی بیش از پیش نیازمندیم در ادامه افزود؛ با توجه به شرایط فعلی شهرستان، لازم است رسانه های شهرستان با اطلاع رسانی به موقع و درج اخبار موثق و همچنین در آگاهی  بخشی رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، ماسک زدن و پروتکل های بهداشتی تلاش و کوشش بیشتری داشته باشند.

در این جلسه مقرر شد خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان برای هماهنگی بیشتر ، ماهانه  جلسه ای با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار کنند.