مهندس ایمانلو در این جلسه با اشاره  بر نزدیک بودن پایان سال و نیز در نظر گرفتن پیک مصرف و توجه به لزوم توزیع عادلانه آب در بین همه شهروندان ، به شناسایی شیرآلات اصلی در شبکه توزیع تا پایان سال ۹۹ تاکید نمود.
وی همچنین با اشاره به اقدامات انجام یافته اخیردر راستای رفع مشکل کمبودفشار و قطعی آب در تابستان و همچنین با توجه به اختلاف ارتفاع موجود در سطح کلانشهر تبریز و بروزمشکل در تأمین آب شرب بخصوص نقاط مرتفع از جمله محلات احمد آباد ملازینال و انتهای یوسف آباد ابراز امیدواری نمودند که با انجام این قبیل اقدامات در تابستان سال آینده با مشکل جدی مواجه نشویم .
وی افزود : با توجه به اهمیت لزوم افزایش ظرفیت مخزن شمال، بایستی با احداث مخزن پیش ساخته به ظرفیت سه هزار مترمکعب اقدام لازم بعمل آید.
در این  جلسه از اقدامات انجام یافته منطقه ۲ در جهت گذر از بحران آبی تابستان اخیرگزارشی ارائه گردید که ازجمله این اقدامات می توان به موارد ذیل اشاره کرد :
احیای ایستگاه پمپاژ احمدآباد ، تغییرات در مخزن کشتارگاه برای تقویت فشار آب شبکه پایین دست (محلات رضوانشهر،بهمن آبادو حیدرآباد ) ، تقویت شبکه احمدآباد به قطر ۹۰ جهت تقویت فشار کوی سلیمانی ، رضوانشهر بطول ۱۰۰ متر ، وصل و موازی کردن شبکه آب محله توسعه ارم ، وصل به خط شمال ، تعویض و نصب شیرفلکه ۱۰۰ در ابتدای خ ۱۶ متری مدنی و وصل به خط شمال ، اصلاح شبکه آب در محله ملازینال ، خلیل آباد ، گذر عرضی اتوبان پاسداران و عبور دو خط موازی ۳۰۰ جهت تقویت فشارآب در محله احمدآباد و ملازینال ، تعویض شیرآلات مخزن سرخاب .
در پایان جلسه مدیرعامل شرکت ضمن تاکید بر تکریم ارباب رجوع و رعایت احترام نسبت به مراجعین محترم اظهار نمود :با توجه به اینکه شرکت آب و فاضلاب ، شرکتی خودگردان و خدمات رسان می باشد، عدم توجه برخی از هموطنان به پرداخت آب بهاء موجب دشوار شدن خدمات رسانی به سایر همشهریان می گردد . لذا لازم است به نحو مقتضی از کلیه مشترکین درخواست شود نسبت به پرداخت بموقع هزینه آب بهاء که رقم ناچیزی نسبت به سایر هزینه های خانوار می باشد اقدام گردیده و مارا در امر خدمت رسانی یاری نمایند .