image_printپرینت خبر

رقابت‌های آرنولد کلاسیک از ۲۶ تا ۳۰ شهریور به میزبانی سویل اسپانیا برگزار می‌شود و قرار است تعدادی از ورزشکاران ایران نیز زیر نظر فدراسیون بدنسازی عازم این رقابت‌ها شوند.

در حالیکه در سفر قبلی تیم بدنسازی ایران به تورنمنت اسپانیا که ۱۲ تیر انجام شد، حضور فرزند باجناق رییس فدراسیون بدنسازی به همراه رییس هیات بدنسازی استان فارس، انتقاد‌های زیادی را علیه اقدامات خارج از چارچوب این فدراسیون به راه انداخت، اینبار نیز نام افرادی بی ربط در لیست دریافت واکسن برای سفر به اسپانیا به چشم می‌خورد.

عبدالمهدی نصیرزاده رییس جوان فدراسیون بدنسازی که با تلاش‌های گسترده سرانجام موفق شد ریاست فدراسیون بدنسازی را بر عهده بگیرد، در نامه‌ای به فدراسیون پزشکی ورزشی، لیست ۳۶ نفره‌ای به عنوان مسافران اسپانیا برای دریافت واکسن معرفی کرده است.

در این نامه و لیست پیوست آن که تصویر آن نزد ایسنا محفوظ است، نام همسر، مسئول دفتر و یا همسر یکی دیگر از مسئولان فدراسیون بدنسازی برای دریافت واکسن سفر به اسپانیا به چشم می‌خورد.

نام همسر رییس فدراسیون بدنسازی در این لیست در حالی به چشم می‌خورد که وی سمتی در فدراسیون بدنسازی ندارد و مشخص نیست چرا نام وی و دیگر افراد غیر مرتبط با سفر یک تیم ورزشی به اسپانیا در لیست معرفی شده به فدراسیون پزشکی ورزشی وجود دارد.

نصیرزاده همچنین در نامه‌ای جداگانه به خسروی مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی، یکی از کارمندان خود را برای تمدید گذرنامه جهت اعزام به اسپانیا معرفی کرده است.

 

منبع: ایسنا