تاریخ : سه شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۴۰۱ Tuesday, 9 August , 2022

لیگ تکواندو نوجوانان پسر| صدرنشینی آینده‌سازان لوازم خانگی کن

  • کد خبر : 1815
  • 06 ژوئن 2022 - 1:26
لیگ تکواندو نوجوانان پسر| صدرنشینی آینده‌سازان لوازم خانگی کن

به گزارش آساخبر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هفته‌های اول تا سوم از دور برگشت بیست‌وچهارمین دوره لیگ تکواندو نوجوانان پسر جام «آینده‌سازان المپیک» یادواره شهید مدافع سلامت دکتر خضر خلیلی، روز یکشنبه ۱۵ خرداد ماه در محل فدراسیون تکواندو برگزار شد. در مرحله اول این رقابت‌ها، ۱۸ تیم در سه گروه با […]

به گزارش آساخبر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هفته‌های اول تا سوم از دور برگشت بیست‌وچهارمین دوره لیگ تکواندو نوجوانان پسر جام «آینده‌سازان المپیک» یادواره شهید مدافع سلامت دکتر خضر خلیلی، روز یکشنبه ۱۵ خرداد ماه در محل فدراسیون تکواندو برگزار شد.

در مرحله اول این رقابت‌ها، ۱۸ تیم در سه گروه با یکدیگر به رقابت‌ پرداختند که در نهایت تیم‌های هیئت تکواندوی استان زنجان، لوازم خانگی کن، هیئت تکواندوی استان تهران، آینده‌سازان لوازم خانگی کن، هیئت تکواندوی شهرستان نوشهر، هیئت تکواندوی استان گیلان، باشگاه فتح صدر البرز، ذوب‌آهن بیستون هیئت تکواندوی کرمانشاه و دانشگاه آزاد اسلامی موفق شدند به مرحله نهایی راه پیدا کنند. 

در جدول رده‌بندی و در  پایان بازی‌های انجام شده، تیم آینده‌سازان لوازم خانگی کن با کسب هفت امتیاز صدرنشین شد. تیم دانشگاه آزاد اسلامی با شش امتیاز و تفاضل ۱۰ در مکان دوم ایستاد و لوازم خانگی کن هم با همین تعداد امتیاز و تفاضل شش در جای سوم قرار گرفت. تیم‌های فتح صدر البرز، ذوب‌آهن بیستون کرمانشاه و هیئت تکواندوی تهران نیز با چهار امتیاز و به دلیل اختلاف تفاضل رتبه‌های بعدی جدول را به خود اختصاص دادند. 

نتایج کامل بازی‌های انجام شده به شرح زیر است:

هفته اول:
هیئت تکواندوی استان زنجان ۳ – لوازم خانگی کن ۷
هیئت تکواندوی استان تهران ۵ – آینده‌سازان لوازم خانگی کن ۵
هیئت تکواندوی نوشهر ۳ – هیئت تکواندوی استان گیلان ۷
فتح صدر البرز ۵ – ذوب‌آهن بیستون هیئت تکواندوی کرمانشاه ۵

بهترین‌های هفته اول:
بهترین تکواندوکار: امیر قاسمی (هیئت تکواندوی استان تهران)
بهترین مربی: حسین کریمی (لوازم خانگی کن)
بهترین سرپرست: مصطفی انصاری (هیئت تکواندوی استان گیلان)

هفته دوم:
هیئت تکواندوی استان زنجان ۴ – آینده‌سازان لوازم خانگی کن ۶
ذوب‌آهن بیستون هیئت تکواندوی کرمانشاه ۴ – لوازم خانگی کن ۶
هیئت تکواندوی نوشهر ۲ – دانشگاه آزاد اسلامی ۸
هیئت تکواندوی استان تهران ۶ – هیئت تکواندوی استان گیلان ۴

بهترین‌های هفته دوم:
بهترین تکواندوکار: امیرعباس رهنما (لوازم خانگی کن)
بهترین مربی: سهیل عباسی (هیئت تکواندوی استان تهران)
بهترین سرپرست: سعید یاوری (هیئت تکواندوی استان تهران)

هفته سوم:
هیئت تکواندوی گیلان ۴ – آینده‌سازان لوازم خانگی کن ۶
ذوب‌آهن بیستون هیئت تکواندوی کرمانشاه ۶ – هیئت تکواندوی زنجان ۴
هیئت تکواندوی استان تهران ۳ – دانشگاه آزاد اسلامی ۷
هیئت تکواندوی نوشهر ۲ – فتح صدر البرز ۸

بهترین‌های هفته سوم:
بهترین تکواندوکار: سیدامیرمحمد عقیلی (آینده‌سازان لوازم خانگی کن)
بهترین مربی: رضا ایمان‌زاده (دانشگاه آزاد اسلامی)
بهترین سرپرست: مجید بهرامی (هیئت تکواندوی استان زنجان)
بهترین داور: علی‌اصغر اکرمی (البرز)

انتهای پیام/ 

منبع: تسنیم

لینک کوتاه : https://asakhabar.ir/?p=1815

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.