image_printپرینت خبر

ریاض محرز که در بازی شب گذشته (سه‌شنبه) منچسترسیتی مقابل پاری‌سن‌ژرمن در دور برگشت از مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا، ستاره تیمش بود و با دو گلی که به ثمر رساند زمینه‌ساز پیروزی ۲ بر صفر منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد و برتری ۴ بر یک این این تیم در مجموع دو دیدار رفت و برگشت شد تا منچسترسیتی برای اولین بار حضور در فینال این رقابت‌ها را تجربه کند، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «بی‌تی اسپورت» گفت: بازی خیلی خوبی بود. ما بازی را عالی شروع نکردیم و نیمه اول خوبی نداشتیم، اما با این وجود به یک گل رسیدیم و همین باعث شد تا با خیال آسوده‌تری به بازی ادامه دهیم.

وی افزود: در نیمه دوم اما عالی بازی کردیم و حتی می‌توانستیم به گل‌های بیشتری به پاری‌سن‌ژرمن بزنیم. بازیکنان پاری‌سن‌ژرمن کنترل اعصاب‌شان را از دست دادند و شروع به زدن بازیکنان ما کردند که در ادامه اخراج دی‌ماریا کار ما را راحت‌تر کرد. گل اولی هم که به ثمر رساندیم، پاس بلندی که ادرسون فرستاد، در واقع این یک برنامه از پیش تمرین شده بود. ما می‌دانیم که ادرسون قادر است توپ را به سمت دروازه حریف بفرستد، برای همین روی این مورد کار کرده بودیم و در این بازی هم این کارمان جواب داد.

بال الجزایری تیم منچسترسیتی در پایان خاطرنشان کرد: همه ما باید در کارهای دفاعی مستحکم عمل کنیم و به همین دلیل بود که ما به فینال رسیدیم. ما در طول این فصل خیلی گل دریافت نکرده‌ایم و به همین خاطر در فینال هستیم. این اتفاق خوبی است. حالا شنبه شب یک بازی دیگر (با چلسی در لیگ برتر) در پیش داریم و برای قهرمانی در لیگ نیاز به پیروزی در آن بازی داریم و سپس روی فینال لیگ قهرمانان تمرکز خواهیم کرد.

 

منبع: تسنیم