تاریخ : جمعه, ۲۸ مرداد , ۱۴۰۱ Friday, 19 August , 2022

مهمترین کنسرت‌های اردیبهشت ۱۴۰۱/ از محسن یگانه تا فرج علیپور

  • کد خبر : 2541
  • 13 ژوئن 2022 - 13:16
مهمترین کنسرت‌های اردیبهشت ۱۴۰۱/ از محسن یگانه تا فرج علیپور

به گزارش خبرنگار فرهنگی آساخبر، در گذشته رسم بود که در ماه مبارک رمضان مجوز برگزاری کنسرت‌ها صادر نمی‌شد. اما اکنون چند سالی است که دفتر موسیقی اعلام کرده که مجوز برگزاری کنسرت‌ها در ماه مبارک رمضان را صادر می‌کند و فقط در شب‌های قدر و شب‌های شهادت امکان برگزاری کنسرت وجود ندارد. با این […]

به گزارش خبرنگار فرهنگی آساخبر، در گذشته رسم بود که در ماه مبارک رمضان مجوز برگزاری کنسرت‌ها صادر نمی‌شد. اما اکنون چند سالی است که دفتر موسیقی اعلام کرده که مجوز برگزاری کنسرت‌ها در ماه مبارک رمضان را صادر می‌کند و فقط در شب‌های قدر و شب‌های شهادت امکان برگزاری کنسرت وجود ندارد.

با این حال اما باز هم استقبالِ خودِ اهالی موسیقی از برگزاری کنسرت‌ها در ماه مبارک رمضان کم است. امسال هم و با شروع ماه مبارک رمضان کنسرت‌ها دچار تعطیلیِ خودخواسته‌ای شد. البته در این میان چند کنسرت برگزار شد، اما تعدادشان بسیار اندک بود.

اکنون ماه مبارک رمضان روزهای آخرش را پشت سر می‌گذارد. پس کنسرت‌ها هم از سر گرفته خواهد شد. در این گزارش نگاهی خواهیم داشت به اجراهایی که تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۱ روی صحنه خواهد رفت.

موسیقی , محسن یگانه , کنسرت‌ ,

۱۲ اردیبهشت/ امید جهان_ سالن همایش ایرانیان

قیمت بلیت‌های این کنسرت از ۱۲۰ هزار تومان تا ۴۱۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. این کنسرت فردا برگزار می‌شود و تا کنون هم با استقبال چندانی از سوی علاقه‌مندان به موسیقی مواجه نشده است. شاید به همین دلیل است که برگزار کنندگان این کنسرت تصمیم گرفته‌اند بلیت‌هایشان را با ۳۰ درصد تخفیف به فروش برسانند.

موسیقی , محسن یگانه , کنسرت‌ ,

۱۲ اردیبهشت/ محسن ابراهیم زاده_ برج میلاد

قیمت بلیت‌های این کنسرت از ۱۵۰ هزار تومان تا ۴۲۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. این کنسرت فردا برگزار می‌شود و بلیت‌هایش همچنان تمام نشده است. شاید بتوان گفت که محسن ابراهیم‌زاده به دلیل حاشیه‌هایی که پلی بک کردن در کنسرتش برایش ایجاد کرد، کمی با ریزش مخاطب مواجه شده است.
چندی پیش بود که ویدیویی از اجرای محسن ابراهیم زاده پخش شد که او را هنگام ورود به صحنه و خواندن نشان می‌داد. در این حین او به یک باره زمین می‌خورد اما صدایش با همان کیفیت قبلی در حال پخش شدن است. این ویدیو نشان می‌داد که اجرای ابراهیم‌زاده پلی بک بوده است.

 

۱۲ و ۱۳ اردیبهشت/ گرشا رضایی_ سالن میلاد نمایشگاه

گرشا رضایی در روزهای ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت روی صحنه خواهد رفت. بلیت‌های این کنسرت تمام شده است.

موسیقی , محسن یگانه , کنسرت‌ ,

۱۲ و ۱۳ اردیبهشت/ کنسرت گروه هم نوازان حصار(علی قمصری ) _تالار وحدت

علی قمصری پس از پروژه موفقِ تار ایرانی، کنسرت نمایشی با عنوان «تار مجنون موی لیلی» را در تالار وحدت به صحنه می‌برد. این کنسرت در دو شب ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت برگزار خواهد شد و بلیت‌های این دو شب تمام شده است. همچنین این اجرا برای ۱۹ اردیبهشت هم تمدید شده است. قیمت بلیت‌های این کنسرت از ۱۰۰ هزار تومان تا ۲۵۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

موسیقی , محسن یگانه , کنسرت‌ ,

۱۳ اردیبهشت/علی زندوکیلی_برج میلاد

این کنسرت هم در دو سانس و در ۱۳ اردیبهشت در مرکز همایش‌های برج میلاد به صحنه می‌رود. تعداد زیادی از بلیت‌های این کنسرت هم هنوز به فروش نرفته است.

۱۳ اردیبهشت /علی اصحابی_سالن همایش ایرانیان

علی اصحابی می‌خواهد در تاریخ ۱۳ اردیبهشت در سالن همایش‌های ایرانیان روی صحنه برود. قیمت بلیت‌های این کنسرت از ۱۲۰ تا ۴۱۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. امروز که تنها دو روز تا برگزاری این کنسرت باقی مانده، تقریبا نیمی از بلیت‌های این کنسرت فروش نرفته است؛ این یعنی اجرای این خواننده در خطرِ شکست تجاری قرار دارد.

موسیقی , محسن یگانه , کنسرت‌ ,

۱۴، ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت/ارکسترسمفونیک تهران_ تالار وحدت

این نخستین کنسرت ارکستر سمفونیک تهران در سال جدید است. ولفگانگ ونگنروت از آلمان به ایران آمده تا ارکستر را در این اجرا رهبری کند. قیمت بلیت‌های این کنسرت از ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. تمام بلیت‌های این اجراها به فروش رفته است.

موسیقی , محسن یگانه , کنسرت‌ ,

۱۴ اردیبهشت/ محمد علیزاده_برج میلاد

در حال حاضر نیمی از بلیت‌های این کنسرت فروش نرفته است. این یعنی محمد علیزاده از روزهای اوجش که بلیت‌هایش خیلی سریع به فروش می‌رفت؛ فاصله گرفته است. قیمت بلیت‌های این کنسرت از ۲۳۵ هزار تومان شروع شده و تا حدود ۴۰۰ هزار تومان ادامه دارد. این نشان می‌دهد که برگزار کنندگان کنسرت محمد علیزاده بیشترین میانگینِ قیمتی برای بلیت‌هایشان را در نظر گرفته‌اند.

موسیقی , محسن یگانه , کنسرت‌ ,

۱۵ اردیبهشت/ سیروان خسروی_ سالن میلاد

سیروان خسروی همچنان از پرمخاطب‌ترین خوانندگان موسیقی پاپ ایران است. کنسرت او ۱۴ و ۱۵ اردیبهشت برگزار می‌شود. بلیت‌های روز پانزدهم در دو سانس به طور کامل به فروش رفته است. بلیت‌فروشی روز چهاردهم امروز شروع می‌شود.

۱۶ اردیبهشت / علیرضا طلیسچی_  برج میلاد

طلیسچی در دو سانس روی صحنه خواهد رفت. او در ماه‌های گذشته پرکار بوده و کنسرت‌های زیادی را روی صحنه برده است.

موسیقی , محسن یگانه , کنسرت‌ ,

۱۸ اردیبهشت / حمید هیراد_ برج میلاد

اجرای حمید هیراد هم در دو سانس برگزار می‌شود. هواداران این خواننده می‌توانند یک بار دیگر اجرای او را در برج میلاد ببینند.

۱۹ اردیبهشت/ ناصر زینلی_برج میلاد

ناصر زنیلی در شب ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱، طی دو سانس در برج میلاد به صحنه می‌رود.

موسیقی , محسن یگانه , کنسرت‌ ,

۱۹ اردیبهشت / ماکان بند _سالن میلاد

ماکان بند بی‌شک از پرکارترین گروه‌های موسیقی پاپ ایران است. آنها حتی در ماه مبارک رمضان هم کنسرت برگزار کردند. از همان پاییزِ ۱۴۰۰ که کنسرت‌ها پس از فروکش‌کردنِ شیوع ویروس کرونا از سرگرفته شد، ماکان بند اجراهایش را به سرعت و با فاصله‌های زمانیِ کم برگزار کرد. آنها این‌بار ۱۹ اردیبهشت و در دو سانس روی صحنه می‌روند.

۲۰ اردیبهشت / آرش و مسیح_ برج میلاد

آرش و مسیح فردا یعنی ۱۲ اردیبهشت در کیش روی صحنه می‌روند. آنها سپس در ۲۰ اردیبهشت در مرکز همایش‌های برج میلاد کنسرت‌شان را برگزار خواهند کرد.

۲۱ اردیبهشت/ مجید رضوی_ برج میلاد

مجید رضوی از خوانندگان جوانی است که به تازگی وارد مارکت موسیقی ایران شده است. او کنسرتش را در دو سانس و در تاریخ ۲۱ اردیبهشت برگزار خواهد کرد. بلیت‌های کنسرت آنها به طور کامل به فروش رفته است.

۲۲ اردیبهشت / امیرعباس گلاب برج میلاد

امیرعباس گلاب ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه می‌رود. او در ادامه ۲۲ اردیبهشت هم در برج میلاد کنسرتی برگزار خواهد کرد.

موسیقی , محسن یگانه , کنسرت‌ ,

۲۲ اردیبهشت/ گروه تال (فرج علیپور) _سالن همایش ایرانیان

گروه «تال» از پرطرفدارترین گروه‌های موسیقی نواحی است. فرج علیپور به عنوان خواننده و نوازنده کمانچه از محبوب‌ترین چهره‌های موسیقی نواحی ایران است. در روزهایی که کنسرت‌های موسیقی ایرانی و موسیقی نواحی به ندرت برگزار می‌شوند، این گروه در سالن همایش‌های ایرانیان و در تاریخ ۲۲ اردیبهشت روی صحنه خواهد رفت.

 

۲۳ اردیبهشت / آرون افشار_ برج میلاد

آرون افشار که اخیرا حاشیه‌های زیادی برای کنسرتش ایجاد شده بود، این بار ۲۳ اردیبهشت در مرکز همایش‌های برج میلاد به صحنه می‌رود. چندی پیش بود که انتشار ویدیویی از کنسرت این خواننده حاشیه‌های زیادی ایجاد کرد و شائبه‌هایی درباره پلی‌بک بودنِ کنسرتش ایجاد شد.

موسیقی , محسن یگانه , کنسرت‌ ,

۲۴ و ۲۵ اردیبهشت/ محسن یگانه_ اسپیناس

محسن یگانه خواننده محبوب کشورمان، پس از مدت‌ها دوری از صحنه، اواخر سال گذشته بود که اعلام کرد در تهران روی صحنه خواهد رفت. او چندین سانس کنسرت خود رادر سالنِ هتل اسپیناس برگزار کرد که با استقبال چشمگیری هم مواجه شد. یگانه قصد دارد ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت بار دیگر کنسرتش را برای علاقه‌مندانش تکرار کند.

موسیقی , محسن یگانه , کنسرت‌ ,

۲۴ اردیبهشت / فرزاد فرخ_ برج میلاد

فرزاد فرخ هم طی دو سانس در مرکز همایش‌های برج میلاد کنسرتش را برگزار می‌کند.

۲۵ اردیبهشت / امید حاجیلی_ سالن میلاد

قیمت بلیت‌های کنسرت حاجیلی از ۱۷۰ تا ۴۲۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. این کنسرت در دو سانس برگزار می‌شود.

۲۶ اردیبهشت / بهنام بانی _سالن میلاد

بهنام بانی ۱۴ اردیبهشت در جزیزه کیش روی صحنه می‌رود. سپس در ۲۶ اردیبهشت و در مرکز همایش‌های برج میلاد طی دو سانس کنسرتش را برگزار می‌کند. بلیت‌های کنسرت بهنام بانی در مرکز همایش‌های برج میلاد تمام شده است.

۲۸ اردیبهشت / ارکستر سوژین حمیدرضا خجندی _تالار وحدت

این کنسرت که از معدود کنسرت‌هایی است که در ژانری غیر از موسیقی پاپ برگزار می‌شود، ۲۸ اردیبهشت در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت. بلیت‌های این کنسرت از ۱۱۰ تا ۳۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

۲۹ و ۳۰ اردیبهشت/ ارکستر ملی ایران – تالار وحدت

این اجرا در دو روز قرار است روی صحنه برود. شهرام توکلی در این اجراها ارکستر سمفونیک تهران را رهبری می‌کند. البته بعید به نظر می‌رسد که این اجرا با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شود. چون در کنار ارکستر نامِ خواننده یا چهره‌ای محبوب قرار ندارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

لینک کوتاه : https://asakhabar.ir/?p=2541

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.