image_printپرینت خبر

تاج گل درباری و مجلل یکی از انتخاب های لوکس و لاکچری برای عرض تبریک و تسلیت است. شما می توانید تاج گل درباری برای ختم، تاج گل درباری برای افتتاحیه، برای مراسم عروسی، همایش ها و غیره انتخاب کرده و به این ترتیب حس شادی و یا همدردی خود را به طرف مقابل خود نشان دهید. در صورتی که شما نیز قصد خرید تاج گل درباری و مجلل دارید، خواندن این مطلب برای شما مفید خواهد بود.

تاج گل درباری فقط تاج گل های بزرگ و با گل های گران قیمت نیست. تاج گل های مدرن با طرح های اروپایی و حلقه ای جزو تاج گل های لوکس و درباری محسوب می شوند. برای مشاهده و خرید انواع تاج گل حلقه ای برای تبریک و تسلیت به javanonline.ir مراجعه کنید.

 

تاج گل چیست؟

زمانی که شما قصد دارید برای یک مراسم شادی و یا ترحیم گل هدیه دهید، می توانید آن را به شکل های مختلف مانند باکس، شاخه ای، تاج گل و یا دسته گل انتخاب کنید. اگر می خواهید انتخاب شما بهترین انتخاب ممکن باشد، تاج گل درباری برای ختم و یا تاج گل درباری برای تبریک و تهنیت بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

برای آماده کردن تاج گل، آن ها را روی پایه های چوبی و یا فلزی قرار می دهند. ابتدا روی پایه را با گل هایی با ساقه کوتاه و یا برگ های سبز رنگ پوشانده و سپس لایه های بیرونی آن را با گل هایی با ساقه بلند می پوشانند. اغلب تاج گل به صورت باز بوده و آن را داخل باکس و یا جعبه نمی گذارند.

برای آماده کردن تاج گل درباری برای عروسی، تاج گل درباری برای افتتاحیه، مراسم ختم و مراسم های دیگر، می توان از طرح ها، رنگ ها و گل های مختلف استفاده کرد.

 

انواع تاج گل

همان طور که در بالا نیز اشاره شد تاج گل درباری و مجلل در انواع و مدل های مختلف وجود دارد. از جمله مهم ترین این انواع می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تاج گل یک طبقه

در این تاج گل درباری از یک پایه فلزی و یا چوبی یک طبقه استفاده می شود. برای چینش گل ها نمی توان از ایده های متنوعی استفاده کرد و دست گل فروش برای دیزاین و طراحی چندان باز نیست. البته قیمت تاج گل درباری یک طبقه در مقایسه با موارد دیگر کم تر است. تاج گل درباری یک طبقه خود به دو دسته گل های گلایولی و لوکس تقسیم بندی می شود.

تاج گل دو طبقه

انتخاب دیگر برای خرید تاج گل درباری برای ختم یا عروسی و مراسم های دیگر، تاج گل دو طبقه است. چیدمان گل ها در این دو طبقه به صورت مجزا از هم انجام می شود از این رو دست طراح و گل فروش برای پیاده کردن ایده های مختلف باز است.

تاج گل سه طبقه

یکی رایج ترین انتخاب ها برای تاج گل تبریک درباری، تاج های گل سه طبقه است که افرادی که دوست دارند همه انتخاب های آن ها لاکچری و شیک باشد آن را انتخاب می کنند. گل ها در سه طبقه به صورت جداگانه و یا وابسته به هم چیده و دیزاین شده و در صورتی که گل فروش تجربه و سلیقه کافی داشته باشد، می تواند یک تاج گل بسیار زیبا به شما تحویل دهد.

تاج گل بیش از سه طبقه

گاهی شما می خواهید تاج گل شما گوشه ای از مراسم به زیبایی و خاص بودن بدرخشد. تاج گل بیش از ۳ طبقه از دیگر انتخاب های پیش روی شما است. شما می توانید حتی یک تاج گل درباری ۷ طبقه نیز انتخاب کنید. این نوع تاج گل بیشتر مناسب تاج گل درباری برای عروسی است و شما می توانید آن را در یک گوشه قابل دید در سالن عروسی بگذارید.

تاج گل ترحیم

تاج گل درباری برای ختم از دیگر انواع تاج گل هایی است که شما برای ابراز همدردی به صاحبان عزا هدیه می دهید. در آماده کردن این تاج گل ها معمولا از گل هایی به رنگ زرد و سفید استفاده می شود و استفاده از گل های قرمز رنگ چندان مرسوم نیست.

در تهیه این تاج گل ها می توان از پایه های ۱ تا چند طبقه و گل هایی مانند ارکیده و لیلیوم استفاده کرد.

تاج گل تبریک و تهنیت

تاج گل درباری تبریک و تهنیت از دیگر انواع تاج گل است که برای ابراز شادی به دیگران هدیه داده می شود. دست طراح و گل فروش برای دیزاین و انتخاب گل ها در این حالت بسیار بیشتر است. می توان از گل های شاد و رنگارنگ مختلفی مانند رزهای رنگارنگ صورتی، قرمز، زرد، آنتوریوم، مریم و غیره استفاده کرد. در صورتی که شما تاج گل را برای مراسم عقد و عروسی می خواهید، می توانید رنگ گل ها را متناسب با تم مراسم انتخاب کنید.

قیمت تاج گل درباری چقدر است؟

طبیعی است که قیمت یک تاج گل درباری و لوکس از یک تاج گل ساده و یک طبقه بیشتر است. اما قیمت تاج گل درباری و مجلل نیز دارای رنج های مختلف است.

۱) نوع دیزاین و طراحی بر قیمت تاج گل درباری تاثیرگذار است.

۲) هرچه تعداد طبقات بیشتر باشد، قیمت تاج گل متفاوت خواهد بود.

۳) نوع و تعداد گل ها بر هزینه تاج گل درباری برای ختم و تاج گل درباری برای عروسی تاثیرگذار خواهد بود.

۴) نوع مراسم نیز بر قیمت تاج گل موثر است. برای مثال قیمت تاج گل درباری برای افتتاحیه در مقایسه با تاج گل درباری برای نمایشگاه متفاوت خواهد بود.

۵) خرید اینترنتی و حضوری نیز فاکتور دیگر در محاسبه هزینه نهایی تاج گل درباری است.

 

در انتخاب تاج گل درباری به چه مواردی توجه کنیم؟

برای آن که انتخاب و خرید تاج گل درباری شما به بهترین شکل انجام شود، به فاکتورهای زیر توجه کنید:

۱) تازگی و طراوت گل ها را فدای هیچ چیز نکنید.

۲) حتما نمونه کارهای دیزاین و طراحی گل فروشی را ببینید.

۳) راجع به هزینه انواع تاج گل درباری با گل فروش صحبت کنید.

۴) برای انتخاب گل ها حتما به نوع مراسم و تناسب گل ها با آن، تم مراسم عروسی و سلیقه طرف مقابلتان را در نظر بگیرید.

۵) گل هایی انتخاب کنید که ماندگاری قابل توجهی دارند تا حداقل چند روز پژمرده نشوند.

۶) با توجه به بودجه خود می توانید انواع مختلف تاج گل و چند طبقه بودن آن را انتخاب کنید.

۷) برای خرید تاج گل تبریک درباری و یا تاج گل درباری برای ختم می توانید از انواع پایه های چوبی و فلزی استفاده کنید.

هدیه دادن و خرید گل در مناسبت‌های مختلف در فرهنگ ایرانی سابقه‌زیادی دارد. تاج گل تبریک یکی از بهترین هدایایی ست که می توانید در هر مراسمی برای عرض تبریک و ابراز شادی آن را به عزیزانتان هدیه دهید. امروزه سفارش تاج گل تبریک برای ۷ مناسبت مثل نمایشگاه، افتتاحیه، عروسی، همایش، سمینار، مسابقات ورزشی، مراسم شادی به یکی از مرسومات در جامعه مبدل شده است.

 

اگر کسی در زندگی شما هست که دوست دارید برای شادی و موفقیت او تاج گل تبریک سفارش دهید، خوشبخت هستید.