image_printپرینت خبر

کارلوس پویول در یک مصاحبه درباره لیونل مسی، رونالد کومان و بارسلونا صحبت کرد.

مدافع پیشین آبی اناری‌ها گفت: با لئو خیلی کم صحبت می‌کنم، زمانی که به رکورد ژاوی ارناندس رسید با هم حرف زدیم. او در وضعیت خوبی به سر می‌برد. اگر در بارسا بماند خبر خیلی خوبی برای هواداران خواهد بود. به نظرم در بهترین جای ممکن است. سپس هر کسی تصمیمی که می‌خواهد را می‌گیرد و باید آن را درک کرد و به آن احترام گذاشت. 

اسطوره بارسلونا در ادامه به کومان اشاره کرد و گفت: از بیرون دیده می‌شود که بازیکنان از کومان راضی هستند. او به خوبی کار کرده و شایسته احترام و اعتماد است. باید دید در پایان فصل چه خواهد شد و در آن زمان ارزیابی خواهند کرد.

پویول در مورد بارسا اظهار کرد: تغییر انرژی را در تیم دیدم که خوب بود و شوق وجود دارد. این اتفاق پس از کامبک در کوپا دل ری رخ داد. در لیگ قهرمانان اروپا یک گل بیشتر مقابل پاری‌سن ژرمن می‌توانست شرایط را عوض کند. پروژه جدید با سرمربی جدید و بازیکنان جوان است. هنوز شانس قهرمانی در لالیگا وجود دارد و بارسا به فینال کوپا دل ری صعود کرده است. 

او در پایان گفت: بارسا بازیکنان و تیم خوبی دارد و ما در سال‌های اخیر عناوین زیادی فتح کردیم. به این بازیکنان باید اعتماد داشته باشیم. 

 

منبع: ایسنا