به گزارش آسا خبر، عباس چمنیان، مربی تیم تراکتور که امروز در نشست خبری پیش از بازی مقابل شهرخوردور حضور یافته بود، از شرایط تیم پیش از بازی فردا صحبت کرد:

از برنامه ریزی که انجام داده ایم، چند امتیاز عقب هستیم

ما نیمه اول، نیم فصل اول را پشت سر گذاشتیم. از نظر کسب امتیاز یک استراتژی برای تیم تعیین کرده بودیم که سعی می کنیم بازی به بازی بر اساس آن شرایط را پیش ببریم. تا الان از برنامه ریزی که انجام داده ایم، چند امتیاز عقب هستیم و سعی می کنیم که در بازی های باقی مانده تا پایان نیم فصل اول با تلاش و تمرین بیشتر و تمرکز بالاتر امتیازات عقب مانده را جبران کرده و به اهداف مان در پایان فصل برسیم.

هر بازی به حریف مان با دیده احترام نگاه می کنیم

از نظر مجموعه تراکتور، همه تیم ها هم قوی هستند و هم قابل احترام، شهر خودرو هم تیم خیلی خوبی است. ما هر بازی به حریف مان با دیده احترام نگاه می کنیم. شهرخودرو تیمی است که در دو فصل اخیر هم فوتبال خوبی به نمایش گذاشته و هم در بحث نتیجه گیری موفق بوده و یکی از تیم هایی بود که در فصل گذشته سهمیه آسیایی کسب کرد. تلاش ما این بوده که بعد از بازی با صنعت نفت که علیرغم بازی خوب مان نتیجه مورد نظر کسب نشد، بتوانیم هم از امتیاز میزبانی مقابل شهرخودرو استفاده کنیم و هم بر اساس نقاط ضعف و قوت این تیم برنامه ریزی انجام بدهیم.

بچه های خیلی با اراده و انگیزه هستند

فاصله کم بین بازی ها که شامل همه تیم ها می شود فرصت آماده سازی را فراهم نمی کند که ما بتوانیم تمرینات زیادی انجام بدهیم. نهایتا دو روز تمرین باکیفیت و اصلی مان را پشت سر گذاشتیم. خوشبختانه بچه ها خیلی با اراده و انگیزه هستند و نمایش تیم تراکتور در سه بازی اخیر هم هواداران را راضی کرده و هم خود ما را امیدوار که با روند بهتر و تمرینات بهتر بتوانیم بازی به بازی شرایط را بهتر کرده و بازی های تماشاگر پسند همراه با نتایج خوب را انجام دهیم. به این ترتیب می توانیم امیدوار به کسب امتیاز و رسیدن به هدف ما در آخر فرصت باشیم.

غایبان تراکتور در بازی فردا

اکبر ایمانی را به دلیل محرومیت نداریم و خوشبختانه بازیکنان مصدوم مان برای این بازی رسیده اند.