کرونایی‌های تراکتور چه کسانی هستند؟
کرونایی‌های تراکتور چه کسانی هستند؟

بر اساس اطلاعات به‌دست آمده از منابع آگاه، هر چهار عضو باشگاه تراکتور که تست کرونای آن‌ها مثبت اعلام شده، جزو بازیکنان این باشگاه هستند.

به گزارش آسا خبر، پس از اینکه رسانه‌ها از مثبت اعلام شدن تست کرونای چهار بازیکن باشگاه تراکتور خبر دادند، این باشگاه نیز دست به کار شده و با تایید خبر یاد شده اعلام کرد:

با توجه به اینکه در غربالگری ابتدایی کرونا ویروس، چهار نفر از اعضای تیم تراکتور مشکوک به کرونا تشخیص داده شده‌اند، عصر امروز -دوشنبه پنجم خرداد ماه- تست PCR از تمامی اعضای باشگاه تراکتور اعم از مدیریت، بازیکنان، کادرفنی، کادر پزشکی، کادر رسانه‌ای، تدارکات، کارمندان باشگاه و …. انجام شد. شایان ذکر است؛ تمرینات تیم فوتبال تراکتور تا زمان مشخص شدن نتایج تست کرونا، برگزار نخواهد شد. یادآور می‌شود که این تست توسط یکی از آزمایشگاه‌های معتبر کشور و با نظارت پزشک تیم تراکتور انجام شد.

پس از تایید رسمی خبر فوق از سوی باشگاه تراکتور، گمانه‌زنی‌ها در خصوص نفراتی که تست کرونای آنها مثبت اعلام شده، آغاز شد. این در حالی است که باشگاه‌های پرسپولیس، گل‌گهر و سایپا نیز با موارد مثبت در تست کرونای اعضای خود مواجه هستند.

بر اساس اطلاعات به‌دست آمده از منابع آگاه هر چهار عضو باشگاه تراکتور که تست کرونای آن‌ها مثبت اعلام شده، جزو بازیکنان این باشگاه هستند.

سه بازیکن از این چهار بازیکن جزو نفراتی هستند که در ترکیب تراکتور حضور یافته‌اند و دو تن از این سه تن که یکی مدافع و دیگری هافبک است، در بسیاری از بازی‌ها برای تراکتور در این فصل به میدان رفته‌اند. دیگر بازیکنی که تست کرونای او مثبت اعلام شده نیز جزو بازیکنان جوان تیم است.