image_printپرینت خبر

خبرهای انتخاباتی ۱۲ خرداد ۱۴۰۰، در این بسته خبری بروز می شود، با ما همراه باشید:

همسر کاندیداها چه شغلی دارند؟

در بحث انتخابات ریاست جمهوری سوالاتی درباره خانواده کاندیداها مطرح می‌شود که در این راستا آشنایی با همسران کاندیداها خالی از لطف نیست. (بیشتر بخوانید)
 

مهرعلیزاده: وزیر خارجه دولتم محمدجواد ظریف است/ کمیته حقیقت یاب برای اتفاقات آبان ۹۸ تشکیل می‌دهم

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: می‌خواهم با تنش زدایی، یاد و خاطره دولت خاتمی را در جهان که با نام گفتگوی تمدن‌ها شناخته می‌شد، اعتبار پاسپورت‌ها و دعوت از دولت به کشورهای مختلف را زنده کنم. (بیشتر بخوانید)

سعید جلیلی: دولت باید ارزآوری داشته باشد / برای تفریح و شادکامی مردم هم برنامه داریم

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اگر به بخش مسکن نپردازید در اشتغال، کسب و کار و ازدواج تاثیر دارد، گفت: حداقل باید سالی یک میلیون مسکن در کشور ساخته شود.

سعید جلیلی گفت: دولت باید برای تفریح و شادکامی مردم برنامه داشته باشد و باید بر اساس همین بودجه فعلی باشد و نگوییم اگر بودجه زیاد شد. ببینید الان دولت دارایی‌هایی و بودجه‌ای را دارد هزینه می‌کند و این بودجه برنامه می‌خواهد یعنی الان مکان‌های اقامتی و سیاحتی و مهمانسراهایی که در اختیار دولت است ما محاسبه کردیم که تقریباً به اندازه مکان‌هایی است که در اختیار بخش خصوصی است و این‌ها اکنون در اختیار کارمندان دولت است و اشکالی هم ندارد و خوب است که استفاده شود، اما شش ماه سال این‌ها تقریباً خالی است و ما محاسبه کردیم سالی ۵۰۰ هزار ازدواج اکنون انجام می‌شود شما می‌توانید به هر زوجی ۵ روز در اختیارش قرار دهید یا به مدت ۳ روز به صورت رایگان در اختیار دهک‌های پایین جامعه قرار دهید.

در حال تکمیل…

 

منبع: خبرفوری